Wuhan Yongxinfeng Science & Technology Co., Ltd.
Αρχική Σελίδα Προϊόνταενότητα 10g sfp+

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km

Πιστοποίηση
Κίνα Wuhan Yongxinfeng Science & Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Κίνα Wuhan Yongxinfeng Science & Technology Co., Ltd. Πιστοποιήσεις
Είμαι Online Chat Now

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km

SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom
SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom SFP-10G-LR Compatible Cisco 1310nm 10km Transceiver Module Dom

Μεγάλες Εικόνας :  SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km

Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Hubei, Κίνα
Μάρκα: YXFiber
Πιστοποίηση: CE RoHS FCC
Αριθμό μοντέλου: Yxf-PP-s31l-10D
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: $7.5~$8.0/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10pcs στον πλαστικό δίσκο
Χρόνος παράδοσης: 1~3working ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 100000pcs το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Πομποδέκτες οπτικών ινών Αριθ. της ίνας: 2.
χρήση: FTTX ΤΑΣΗ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ: 3.3V
Δύναμη: 1~-7dBm Ποσοστό στοιχείων: 10g
Μήκος κύματος: 1310nm Απόσταση μετάδοσης: 10KM
Διεπαφή: 2 LC Τύπος ινών: SMF
DDMI: Ναι DOM: Ναι
Εξουσιοδότηση: 1 έτος Ενιαίο μέγεθος συσκευασίας : 22X5X6 εκατ.
Ενιαίο ακαθάριστο βάρος: 0,050 κλ Τύπος συσκευασίας: 10pcs/αντιστατικό κιβώτιο.
Υψηλό φως:

SFP 1310NM 10KM

,

Duplex 10G SFP+ Module

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km
SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km 0

Περιγραφή

 

Το yxf-6g-s31l-10D είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες, η οποία υποστηρίζει μέχρι 6.125Gbps, και την απόσταση μετάδοσης μέχρι 10km στην ίνα SM. Ο πομποδέκτης αποτελείται από δύο τμήματα: Το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων ενσωματώνει έναν οδηγό λέιζερ και ένα λέιζερ 1310nm DFB. Το τμήμα δεκτών αποτελείται από μια φωτοδίοδο ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ που ενσωματώνεται με σε έναν προενισχυτή transimpedance (TIA) και έναν ενισχυτή Limitting. Η ενότητα είναι καυτός pluggable στο συνδετήρα καρφιτσών 20. Η μεγάλη ηλεκτρική διεπαφή είναι βάση στη λογική χαμηλής τάσης, με την ονομαστικά διαφορικά σύνθετη αντίσταση 100Ohms και το εναλλασσόμενο ρεύμα συνδέω στην ενότητα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

μέχρι τημετάδοση 10χλμσεSMF

μέχρι 10.3125Gbps

λέιζερ l 1310nm DFB και δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

ηλεκτρική διεπαφή l SFI

2-wire διεπαφή l για τον ενσωματωμένο ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο

συσκευασία l SFP+ MSA με το διπλό συνδετήρα LC

καυτός pluggable l

η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

παροχή ηλεκτρικού ρεύματος l +3.3V

κατανάλωση ισχύος λιγότερο από 1.0W l

που λειτουργεί τη θερμοκρασία περίπτωσης: 0~+70°C

 

Εφαρμογές

δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης l

η συστάδα υπολογιστών l διαγώνιος-συνδέει

σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας l

 

Συμμόρφωση

υποχωρητικό με IEEE 802.3ae-2002

υποχωρητικό με MSA sff-8472

υποχωρητικό με MSA sff-8431

 

Προδιαγραφή

Απόλυτες μέγιστες εκτιμήσεις

Παράμετρος

Σύμβολο

Ελάχιστος.

Μέγιστο.

Μονάδα

Σημειώσεις

Θερμοκρασία αποθήκευσης

TS

-40

+85

 

Τάση ανεφοδιασμού

VCC3

0

3.6

Β

 

Σχετική υγρασία

RH

5

+85

%

Note1

Το Rx εισήγαγε τη μέση δύναμη

Pmax

-

+1.5

dBm

 
Τα πλεονεκτήματά μας

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km 1 

Ροή παραγωγής

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km 2 

Συσκευασία & ναυτιλία

SFP-10g-LR συμβατά DOM ενότητας πομποδεκτών της Cisco 1310nm 10km 3 

FAQ

Q1. Παρέχετε τα δείγματα; Είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;

Ναι, αλλά πρέπει να χρεώσουμε για τα δείγματα, θα επιστρέψουμε την αμοιβή δειγμάτων στην πιό πρόσφατη διαταγή

 

Q2. Ποιο είναι MOQ σας και η χρονική ανοχή;

Δεν έχουμε MOQ, 1sample είναι διαθέσιμο

Χρονική ανοχή: 1~3 εργάσιμες ημέρες για τα δείγματα, 3~5 ημέρες για τη μάζα

 

Q3. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;

Pament≤5000USD, 100% εκ των προτέρων

Payment> 5000USD, 40%T/T εκ των προτέρων, ισορροπία πριν από την αποστολή

 

Q4. Πόσο περίπου προφυλάξεις;

Αποθήκευση στο αντιστατικό κιβώτιο

Όταν χρησιμοποιείται, παρακαλώ εξασφαλίστε ότι η τάση είναι κανονική και σταθερή

 

Q5. Ποια είναι η υπηρεσία μεταπωλήσεών σας;

Όλοι οι πελάτες μας μπορούν να απολαύσουν την υπηρεσία μεταπωλήσεων για τα τρία έτη ποιοτικά εξουσιοδότηση, και τεχνική υποστήριξη διάρκειας ζωής

Q6. Θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω το λογότυπο και την ετικέτα μας;

Ναι, θα μπορούσαμε να παρέχουμε την υπηρεσία cOem και να κάνουμε τα προϊόντα με την ετικέτα σας

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Wuhan Yongxinfeng Science & Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: monica

Τηλ.:: +8613871525936

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)